Czcionka: A+A-

Covid-19

Zjedź niżej
Covid-19

Szanowni i mile widziani Goście

 

Sanatorium dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Państwu najwyższe standardy. Dbamy o Państwa bezpieczeństwo oraz zdrowie , staramy się minimalizować ryzyko zakażenia, zapewnić poczucie bezpieczeństwa.

 

Wprowadziliśmy szczegółowe procedury w oparciu o wytyczne Ministerstwa Rozwoju i Głównego Inspektora Sanitarnego dla funkcjonowania sanatoriów i hoteli. Prosimy o przestrzeganie zasad higieny oraz wszelkich zaleceń.

 

  1. Przy stanowisku recepcyjnym ograniczaliśmy obecność gości do jednej osoby koniecznie w maseczce, wyznaczyliśmy miejsca bezpiecznego oczekiwania.
  2. Preferujemy realizację płatności karta płatniczą.
  3. Przy stanowisku recepcji oraz licznych miejscach obiektu znajdują się dozowniki płynów do dezynfekcji rąk. W pomieszczeniach sanitarno- higienicznych znajdują się instrukcje prawidłowego mycia rąk.
  4. Przeprowadza się bieżącą dezynfekcję powierzchni dotykowych, wietrzenie pomieszczeń, systematyczną kontrolę stanu sanitarnego obiektu.
  5. Personel zaopatrzony jest w środki ochrony osobistej ( maseczki, przyłbice rękawiczki), zobowiązany jest do realizacji i przestrzegania wprowadzonych i obowiązujących w Sanatorium zasad minimalizujących ryzyka zakażenia opracowanych w oparciu o w/w wytyczne.
  6. Wprowadzono zakaz przebywania w pokojach hotelowych osób niezakwaterowanych.
  7. Wprowadzono ograniczenie rutynowego sprzątania pokoi, które odbywać się będzie tylko na życzenie Gościa.
  8. Wprowadzono zasady bezpiecznego podawania posiłków.
  9. Wprowadzono zasady postępowania w przypadku podejrzenia występowania choroby zakaźnej.

 

Szanowny Gościu

pamiętaj, że Twoje odpowiedzialne zachowanie może ograniczyć ryzyko zachorowania. Sanatorium nie może zagwarantować Ci, że nie zachorujesz i dlatego też nie ponosi odpowiedzialności w przypadku wystąpienia zachorowania .

 

W związku z pandemią spowodowaną wirusem COVID -19 Sanatorium ma prawo do zawieszenia lub ograniczenia usług, które zwiększałaby zagrożenie epidemiologiczne Gości oraz personelu obiektu (np. ograniczony dostęp do bazy zabiegowej , wypożyczalnia leżaków, itp.).

 

Zalecamy regularne śledzenie informacji podawanych przez Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia, dostępnych na stronach www.gis.gov.pl lub https://www.gov.pl/web/koronawirus/, a także obowiązujących przepisów prawa.